Webfejlesztési projektmenedzser – állásajánlat

Feladatok:

  • megrendelőkkel való kapcsolattartás angolul és magyarul, szóban és írásban is,
  • belső meetingek, megbeszélések szervezése,
  • megrendelők igényeinek felmérése,
  • munka felmérése és árajánlat készítése,
  • munka egyeztetése a fejlesztőkkel,
  • funkcionális specifikáció/dokumentáció készítése.

Elvárások:

  • projektmenedzsmentben való jártasság,
  • webfejlesztési projektekben való jártasság,
  • igények felméréséhez megfelelő technikai ismeretek (webes trendek, technológiák ismerete, felméréshez, ajánlattételhez szükséges technikai ismeretek, kérdések megfogalmazása az ügyfél felé),
  • magas szintű informatikai alkalmazkodókészség (új szoftverekhez, technológiákhoz),
  • folyamatos önképzés, ismeretek önálló bővítésére való magas szintű készségek,
  • angol nyelv haladó szintű ismerete.

Előny:

  • webfejlesztési ismeretek (HTML, CSS, JS, PHP),
  • webdizájnban való jártasság (InVision, Sketch),
  • marketinges ismeretek,
  • gödöllői vagy Gödöllő környéki lakhely.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • rugalmas munkaidő.